- Представлення результатів науково-дослідної роботи ДННУ "Академія фінансового управління" на міжнародному рівні:
Міжурядова робоча група експертів з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та звітності Конференції ООН з торгівлі та розвитку (ISAR UNCTAD)
Інформація про співпрацю Академії та ISAR UNCTAD
Однією з найвпливовіших міжнародних організацій у сфері економічної інтернаціоналізації і глобалізації є Міжурядова робоча група експертів з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та звітності Конференції Генеральної Асамблеї ООН з торгівлі та розвитку (далі – UNCTAD ISAR) (м. Женева, Швейцарія). ООН більше чотирьох десятиліть проводить роботу щодо заохочення складання достовірної і порівнянної фінансової та нефінансової звітності підприємств у всьому світі.
Починаючи з 2013 року на пленарних засіданнях сессій UNCTAD ISAR, Президент Академії Т. І. Єфименко регулярно доповідала результати наукових досліджень, які проводяться в Академії під її керівництвом на замовлення Міністерства фінансів України, корпоративної та фінансової звітності різних інституційних секторів економіки як в Україні, так і на міжнародному рівні (рекомендації ООН, зміни та доповнення до міжнародних стандартів бухгалтерського обліку державного сектору (IPSAS).
В рамках співпраці Академії із UNCTAD ISAR підготовлено ряд міжнародних документів, до авторського складу яких увійшли Т. І. Єфименко (президент Академії, академік НАН України, д.е.н., професор) та Л. Г. Ловінська (завідувач відділення методології бухгалтерського обліку та контролю НДФІ Академії, д.е.н., професор): «Моніторинг дотримання та забезпечення високоякісної корпоративної звітності (МСЕ): керівництво зі створення потенціалу та належних практик»; «Керівництво з ключових показників звітності підприємств щодо внеску у досягнення ЦСР».
Академія за період існування конкурсу ISAR Honours (церемонія відзначення кращих міжнародних та національних ініціатив підвищення якості та порівнянності звітності підприємств щодо їх внеску у досягнення Цілей Сталого Розвитку, започаткована у 2018 році) тричі подавала на розгляд національні ініціативи у сфері нефінансового звітування підприємств, авторами якої виступили фахівці установи, серед яких: форма звіту про платежі на користь держави та методичні рекомендацій з його складання; Практичний коментар зі складання звіту про управління, Практичний коментар щодо складання звіту про управління та розкриття впливу пандемії COVID-19.

Презентація результатів НДР в рамках заходів ISAR UNCTAD:
Документи ISAR UNCTAD, співавторами яких є Академія:
Міжнародний консорціум з управління державними фінансами (ICGFM)
З метою розширення науково-практичного співробітництва, залучення світового і поширення українського досвіду в сфері управління державними фінансами, ДННУ «Академія фінансового управління» на чолі із Тетяною Іванівною активно співпрацює з Міжнародним консорціумом з управління державними фінансами (ICGFM). Створений в 1978 р., ICGFM став і залишається першою «парасольковою» організацією, що поєднує науковий та управлінський досвід провідних експертів МВФ, Світового Банку, Установ ООН, міжнародних аудиторських, консалтингових фірм, та інших учасників, на глобальному рівні сприяючи урядам вирішенню проблем у сфері управління державними фінансами.
У рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння та технічне співробітництво між ДННУ «Академія фінансового управління» та ICGFM від 2016 року, Тетяна Іванівна Єфименко за останній період взяла активну участь у численних міжнародних заходах ICGFM (виступи з доповідями Т.І. Єфименко на міжнародних конференціях ICGFM; обрання Академії та Т.І. Єфименко як її представника до Ради директорів ICGFM на дворічні терміни та відповідно участь у щорічних засіданнях Ради з важливих питань функціонування Консорціуму).
У контексті співпраці зі Спеціальним комітетом ICGFM з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку під керівництвом Єфименко Т.І. підготовлено пропозиції від ДННУ «Академія фінансового управління» до чисельних документів, виданих Міжнародною радою зі стандартів бухгалтерського обліку в державному секторі (IPSASB), які були враховані Комітетом при підготовці листів із пропозиціями від ICGFM, адресованих IPSASB.
Презентація результатів НДР в рамках заходів ICGFM:
Наука та освіта
- Пріоритетні напрями
- Наукова фінансово-економічна експертиза та впровадження результатів наукових досліджень
- Аспірантура та докторантура
- Сертифікати про акредитацію освітньо-наукових програм
- Нормативно-правова база
- Внутрішні нормативні документи
- Договори/меморандуми про співробітництво
- Вступна кампанія 2023
- Освітньо-наукові програми
- Навчальні плани
- Обговорення проєкту освітньо-наукової програми
- Викладачі
- Наукові керівники
- Інформація про участь аспірантів та наукових/науково-педагогічних працівників -наукових керівників аспірантів у ННТР, які виконувалися ДННУ “Академія фінансового управління”
- Корисна інформація для аспірантів
- Участь аспірантів в науково-комунікативних заходах
- Робочі програми
- Практична підготовка (Програма педагогічної практики; Бази практики)
- Академічна доброчесність
- Розклад
- Опитування
- Відомості про самооцінювання
- Докторанти
- Спеціалізована вчена рада Д 26.853.01, 2020-2021
- Спеціалізована вчена рада Д 26.853.01
- Рада молодих вчених при ДННУ “Академія Фінансового Управління”
Новини
- Запрошуємо у червні 2023 взяти участь у роботі семінарів, присвячених питанням фінансового менеджменту. 6 Червня 2023
- Запрошуємо 15 червня 2023 року на Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію 30 Травня 2023
- 24 травня 2023 року відбулось засідання круглого столу 24 Травня 2023
- Курси підвищення кваліфікації 27 Квітня 2023
- Запрошуємо 27 квітня 2023 року взяти участь у роботі семінару 11 Квітня 2023